0532 213 70 36
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Şanlısoy Evden Eve Nakliyat Hakkında

İhtiyacınız olan nakliyat ve taşıma hizmetleri noktasında bütün ekibimiz ile birlikte profesyonel bir hizmet için sizlerin yanındayız. Güvenilir taşımacılık hizmeti alabilmek için Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık noktasında bizimle iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Misyonumuz

  • Sigortalı Taşımacılık
  • Alanında Uzman Ekip
  • Zamanında Teslimat
  • Özel Paketleme ve Depolama

Vizyonumuz

20 yılı aşkın süredir vermiş olduğumuz hizmet güvencesi ile kendimizi sürekli geliştirerek en iyi evden eve nakliyat hizmetini vermek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve bunun için çalışıyoruz. Bu hizmetlerimize ek olarak sektörde sürekli olarak yenilikçi hizmetlerimiz ile sizin için en iyi ve farkındalık uyandıran hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Tarihçesi

Evden eve nakliyat sektöründe yaklaşık 20 yılı aşkın süren deneyim ile ilk günki heyecan ile hala sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Şanlısoy nakliyat nasıl çalışır?
Güvenilir ve profesyonel nakliyat şirketlerini bir araya getiren ve kurumsal hizmet sunan Şanlısoy Nakliyat, taşımacılığın her alanında hizmet sunan uzun yıllardır faaliyette olan bir kuruluştur.

Rezervasyon nasıl yapılıyor?
Websitemizden teklif al bölümüne gelerek, size uygun olan hizmeti seçmeli ve adres vb bilgileri doğru olarak girmeli ve tarih seçmelisiniz. Bu seçimler tamamlandığında size ulaşıp detaylı bilgi aktararak rezervasyonunuzu tamamlayacağız.
Ödeme işlemini ne zaman yapıyoruz?
Şanlısoy Nakliyat personelleri taşınma işleminizi gerçekleştirdikten sonra taşıma ücretiniz talep edilmektedir.
Fiyatlar nasıl hesaplanıyor?
Taşıma türü/oda sayısı/araç tipi/ek hizmetler hesaplanarak müşterilerimize sabit fiyatlar sunulmaktadır.

Bu sorular dışında merak ettiğiniz diğer soruların cevaplarını ve merak ettiklerinizi iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek veya telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.